Home

tampon lotus Costum barcelona sevilla cupa spaniei Picioare moi Lega casă de marcat

Remontada! Barcelona a învins Sevilla cu 3-0, după ce pierduse 0-2 în tur,  și s-a calificat în finala Cupei Spaniei
Remontada! Barcelona a învins Sevilla cu 3-0, după ce pierduse 0-2 în tur, și s-a calificat în finala Cupei Spaniei

VIDEO. Barcelona a zdrobit Sevilla, ]n returul din Cupa Spaniei - România  Liberă
VIDEO. Barcelona a zdrobit Sevilla, ]n returul din Cupa Spaniei - România Liberă

VIDEO FC Barcelona a câștigat pentru a 30-a oară Cupa Spaniei. A umilit-o  pe FC Sevilla - România Liberă
VIDEO FC Barcelona a câștigat pentru a 30-a oară Cupa Spaniei. A umilit-o pe FC Sevilla - România Liberă

Duel de foc în sferturile Cupei Spaniei! Cu cine joacă Real Madrid,  Barcelona și Atletico | Sport.ro
Duel de foc în sferturile Cupei Spaniei! Cu cine joacă Real Madrid, Barcelona și Atletico | Sport.ro

Barcelona și Real Madrid înving în optimile Cupei Spaniei, după două jocuri  total diferite - HotNews.ro
Barcelona și Real Madrid înving în optimile Cupei Spaniei, după două jocuri total diferite - HotNews.ro

Barcelona - Sevilla 3-0. Catalanii, în finala Copa del Rey după un meci  dramatic
Barcelona - Sevilla 3-0. Catalanii, în finala Copa del Rey după un meci dramatic

VIDEO Tot mai departe de un alt obiectiv: Barcelona, învinsă de Sevilla în Cupa  Spaniei - HotNews.ro
VIDEO Tot mai departe de un alt obiectiv: Barcelona, învinsă de Sevilla în Cupa Spaniei - HotNews.ro

Video | Sevilla - Barcelona 1-2. Catalanii, a 13-a Supercupă. Messi, al  33-lea trofeu al carierei, l-a depășit pe Iniesta
Video | Sevilla - Barcelona 1-2. Catalanii, a 13-a Supercupă. Messi, al 33-lea trofeu al carierei, l-a depășit pe Iniesta

Real Madrid și Barcelona și-au aflat adversarele din Cupa Spaniei! Dueluri  de foc în sferturi - Eurosport
Real Madrid și Barcelona și-au aflat adversarele din Cupa Spaniei! Dueluri de foc în sferturi - Eurosport

Stiri despre barcelona sevilla | Sport.ro

Barcelona, învinsă de Sevilla în semifinalele Cupei Spaniei

VIDEO | Barcelona - Sevilla, ASTĂZI, de la 22:00, în direct pe Prima Sport  3 şi PrimaPlay.ro. Catalanii nu au un meci uşor
VIDEO | Barcelona - Sevilla, ASTĂZI, de la 22:00, în direct pe Prima Sport 3 şi PrimaPlay.ro. Catalanii nu au un meci uşor

Repetiție pentru "remontada" cu PSG? Barcelona a întors calificarea și  merge în finala Cupei Spaniei - Eurosport
Repetiție pentru "remontada" cu PSG? Barcelona a întors calificarea și merge în finala Cupei Spaniei - Eurosport

Fotbal: Cupa Spaniei – FC Barcelona, calificată în semifinale după o  victorie categorică în returul cu Sevilla
Fotbal: Cupa Spaniei – FC Barcelona, calificată în semifinale după o victorie categorică în returul cu Sevilla

FC Barcelona, învinsă cu 2-0 de FC Sevilla, în... | News.ro

Barcelona a câștigat în stil de mare echipă Cupa Spaniei! Messi și  Griezmann „au dat recital” la Sevilla | VIDEO
Barcelona a câștigat în stil de mare echipă Cupa Spaniei! Messi și Griezmann „au dat recital” la Sevilla | VIDEO

We Love Sport – Copa del Rey - din pasiune pentru sport

Se anunță show! El Clasico în semifinalele Cupei Spaniei! Când se joacă  Real - Barcelona și care e celălalt meci | Sport.ro
Se anunță show! El Clasico în semifinalele Cupei Spaniei! Când se joacă Real - Barcelona și care e celălalt meci | Sport.ro

Primele două semifinaliste în Cupa Spaniei. Ce-a făcut Barcelona și cine a  eliminat-o pe Sevilla
Primele două semifinaliste în Cupa Spaniei. Ce-a făcut Barcelona și cine a eliminat-o pe Sevilla

Motivul pentru care FC Barcelona n-a ”tras” cu FC Sevilla, în Cupa Spaniei!  Decizia lui Pique!
Motivul pentru care FC Barcelona n-a ”tras” cu FC Sevilla, în Cupa Spaniei! Decizia lui Pique!

Stiri despre Copa del Rey | Sport.ro

Tag-ul " Cupa Spaniei" : Europa FM

FC Barcelona a trecut de Betis și va juca finala Supercupa Spaniei

Barcelona - Sevilla 3-0. Catalanii sunt în finala Cupei Spaniei după o  revenire de senzație. Braithwaite
Barcelona - Sevilla 3-0. Catalanii sunt în finala Cupei Spaniei după o revenire de senzație. Braithwaite

VIDEO + FOTO Barcelona a câștigat cu emoții Supercupa Spaniei, 2-1 cu  Sevilla » Supergol marcat de Dembele, penalty ratat de andaluzi în minutul  90 + record stabilit de Leo Messi
VIDEO + FOTO Barcelona a câștigat cu emoții Supercupa Spaniei, 2-1 cu Sevilla » Supergol marcat de Dembele, penalty ratat de andaluzi în minutul 90 + record stabilit de Leo Messi

Barcelona e în semifinalele Cupei Regelui Spaniei » Catalanii au trecut cu  greu de Real Sociedad, scor 1-0
Barcelona e în semifinalele Cupei Regelui Spaniei » Catalanii au trecut cu greu de Real Sociedad, scor 1-0