Home

scris depozit Stratford pe Avon campion mondial box din nou Marcă Înşelăciune

Box: Anthony Joshua, noul campion mondial la categoria grea

VIDEO Lucian Bute a devenit campion mondial cu un upercut de stînga. Şi a  mai cîştigat astfel încă 4 partide
VIDEO Lucian Bute a devenit campion mondial cu un upercut de stînga. Şi a mai cîştigat astfel încă 4 partide

Romania poate avea un nou campion mondial la box! Lupta pe 9 septembrie cu  titlul pe masa si este sustinut de Floyd Mayweather! | Sportivity.ro
Romania poate avea un nou campion mondial la box! Lupta pe 9 septembrie cu titlul pe masa si este sustinut de Floyd Mayweather! | Sportivity.ro

22 februarie 1997: Mihai Leu a câștigat pentru România primul titlul de campion  mondial la box profesionist - Ziarul Unirea
22 februarie 1997: Mihai Leu a câștigat pentru România primul titlul de campion mondial la box profesionist - Ziarul Unirea

Hunedoara dă un nou campion mondial la box. Cosmin Gîrleanu, de la CSȘ  Hunedoara, a cucerit aurul la juniori, în Rusia | Digi24
Hunedoara dă un nou campion mondial la box. Cosmin Gîrleanu, de la CSȘ Hunedoara, a cucerit aurul la juniori, în Rusia | Digi24

Povestea de film a unui cioban ajuns campion mondial la box! Cum a plecat  din Coarnele Caprei și a ajuns în ring / FOTO | Spynews.ro
Povestea de film a unui cioban ajuns campion mondial la box! Cum a plecat din Coarnele Caprei și a ajuns în ring / FOTO | Spynews.ro

Portret de Campion! 🇷🇴 🥇🏆 Mihai Leu, primul campion mondial al României  la box profesionist. 📸 Mircea Dragos Photography Titluri la box: 8 🥊  Amatori 1983, 1984, 1985, 1986 Campion al României
Portret de Campion! 🇷🇴 🥇🏆 Mihai Leu, primul campion mondial al României la box profesionist. 📸 Mircea Dragos Photography Titluri la box: 8 🥊 Amatori 1983, 1984, 1985, 1986 Campion al României

Mihai Leu, primul român campion mondial de box profesionist, a învins pe  ring, dar și în lupta cu cancerul! - Elita Romaniei
Mihai Leu, primul român campion mondial de box profesionist, a învins pe ring, dar și în lupta cu cancerul! - Elita Romaniei

VIDEO + FOTO Andy Ruiz jr. noul campion din categoria grea la box

Tyson Fury, obligat de WBC să-și apere centura de campion mondial! Cine îi  va fi adversar englezului - Eurosport
Tyson Fury, obligat de WBC să-și apere centura de campion mondial! Cine îi va fi adversar englezului - Eurosport

E timpul sa avem un nou campion mondial la box! Romanul care s-a antrenat  cu Bute, Tyson Fury si Ricky Hatton vrea sa ajunga stapanul lumii in ring |  Sport.ro
E timpul sa avem un nou campion mondial la box! Romanul care s-a antrenat cu Bute, Tyson Fury si Ricky Hatton vrea sa ajunga stapanul lumii in ring | Sport.ro

Românul care l-a făcut KO pe campionul mondial Anthony Joshua va boxa în  octombrie la Arad! (VIDEO) • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial  Arad · ultimele știri din Arad
Românul care l-a făcut KO pe campionul mondial Anthony Joshua va boxa în octombrie la Arad! (VIDEO) • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad

Mihai, Leul din ring la 50 de ani. Amintirile primului român campion mondial  la box profesionist - Fanatik.ro
Mihai, Leul din ring la 50 de ani. Amintirile primului român campion mondial la box profesionist - Fanatik.ro

Campionul mondial la box Oleksandr Usyk a revenit în Ucraina

Ionuţ "El Capo" Băluţă a câştigat centura WBC International la categoria  supercocoş - Eurosport
Ionuţ "El Capo" Băluţă a câştigat centura WBC International la categoria supercocoş - Eurosport

România are un nou campion mondial la box | jienii

Regele a căzut, trăiască Regele! Anthony Joshua l-a bătut prin KO Tehnic în  repriza a 11-
Regele a căzut, trăiască Regele! Anthony Joshua l-a bătut prin KO Tehnic în repriza a 11-

Deși e proaspăt campion mondial, Tyson Fury se gândește să renunțe la box

Tyson Fury și-a apărat titlul de campion mondial la box WBC. L-a făcut KO  pe Deontay Wilder | Newsweek Romania
Tyson Fury și-a apărat titlul de campion mondial la box WBC. L-a făcut KO pe Deontay Wilder | Newsweek Romania

Povestea unui campion mondial la box. Ieseanul Mihai Nistor: "Viata mea a  fost ca în filmele cu Rocky!" • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Povestea unui campion mondial la box. Ieseanul Mihai Nistor: "Viata mea a fost ca în filmele cu Rocky!" • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Fost campion mondial la box, săltat de mascaţi după un scandal uriaş în  centrul Capitalei
Fost campion mondial la box, săltat de mascaţi după un scandal uriaş în centrul Capitalei

Primul campion mondial al României la box profesionist, Mihai Leu, a urcat  în ring cu Moroşanu! - YouTube
Primul campion mondial al României la box profesionist, Mihai Leu, a urcat în ring cu Moroşanu! - YouTube