Home

perioadă In mod regulat solid cat sa terminat steaua craiova suc Legătură a coase

CS Universitatea Craiova - FCSB 2-3. Derby dramatic, decis de Andrei Cordea  în prelungiri!
CS Universitatea Craiova - FCSB 2-3. Derby dramatic, decis de Andrei Cordea în prelungiri!

CS Universitatea Craiova (fotbal, 1948-1991) - Wikipedia

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

Start superb de play-off și un gol magnific marcat de olteni: cum s-a  terminat disputa dintre FCSB și Universitatea Craiova VIDEO
Start superb de play-off și un gol magnific marcat de olteni: cum s-a terminat disputa dintre FCSB și Universitatea Craiova VIDEO

Deian Sorescu surprinde, după FCSB – Univ. Craiova 1-1: "E normal să nu dau  randamentul de la Dinamo" - Eurosport
Deian Sorescu surprinde, după FCSB – Univ. Craiova 1-1: "E normal să nu dau randamentul de la Dinamo" - Eurosport

Jucătorul de la Universitatea Craiova care a stârnit crize de râs în direct

FCSB - Universitatea Craiova » Mister Gigi. Oltenii, năuciți pe Arena  Națională!
FCSB - Universitatea Craiova » Mister Gigi. Oltenii, năuciți pe Arena Națională!

VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii  în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii
VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii

Meci fabulos cu final dramatic în Bănie! Cât s-a terminat derby-ul  Universitatea Craiova - FCSB
Meci fabulos cu final dramatic în Bănie! Cât s-a terminat derby-ul Universitatea Craiova - FCSB

Video&Foto | Bătaie între suporteri, în timpul meciului Universitatea  Craiova - Farul, chiar pe teren! Cum s-a terminat totul
Video&Foto | Bătaie între suporteri, în timpul meciului Universitatea Craiova - Farul, chiar pe teren! Cum s-a terminat totul

FCU Craiova - FCSB 0-1 » Pleacă Mutu? Roș-albaștrii, pe loc de play-off  după un succes chinuitor!
FCU Craiova - FCSB 0-1 » Pleacă Mutu? Roș-albaștrii, pe loc de play-off după un succes chinuitor!

Cât de satisfăcuți sunt oficialii celor de la Universitatea Craiova de  locul ocupat în clasament
Cât de satisfăcuți sunt oficialii celor de la Universitatea Craiova de locul ocupat în clasament

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Rezultat MAMUT! » Echipa lui Toni Petrea  bate pe final și continuă lupta la titlu
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Rezultat MAMUT! » Echipa lui Toni Petrea bate pe final și continuă lupta la titlu

Răsturnare de situaţie în ultimul meci al etapei din Superliga! S-a terminat  FCU Craiova-FC Voluntari. Luptă strânsă pentru play-off - Sportbull
Răsturnare de situaţie în ultimul meci al etapei din Superliga! S-a terminat FCU Craiova-FC Voluntari. Luptă strânsă pentru play-off - Sportbull

FOTO+VIDEO » FCSB - CSU Craiova 3-2 » Victorie ELECTRIZANTĂ pentru echipa  lui Teja! Urmărește GSP LIVE cu reacții de la Arena Națională
FOTO+VIDEO » FCSB - CSU Craiova 3-2 » Victorie ELECTRIZANTĂ pentru echipa lui Teja! Urmărește GSP LIVE cu reacții de la Arena Națională

FCSB - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 26 din SuperLiga. Oltenii smulg  un punct în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
FCSB - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 26 din SuperLiga. Oltenii smulg un punct în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

FCSB, doar egal acasă cu U Craiova 1948! "Roș-albaștrii" au egalat în  prelungiri, după un meci nebun - Eurosport
FCSB, doar egal acasă cu U Craiova 1948! "Roș-albaștrii" au egalat în prelungiri, după un meci nebun - Eurosport

CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat  de Mutu
CRAIOVA - FCSB: 0-1, Keşeru, gol de trei puncte dintr-un penalty contestat de Mutu

FCSB - CRAIOVA 2-0 // VIDEO + FOTO Vintilă termină anul pe podium, Pițurcă  rămâne cu ironiile!
FCSB - CRAIOVA 2-0 // VIDEO + FOTO Vintilă termină anul pe podium, Pițurcă rămâne cu ironiile!

Universitatea Craiova l-a pierdut pe Elvir Koljic. „O să fie absent o  perioadă mai lungă!” Dan Nistor, apt pentru derby-ul cu FC U Craiova 1948
Universitatea Craiova l-a pierdut pe Elvir Koljic. „O să fie absent o perioadă mai lungă!” Dan Nistor, apt pentru derby-ul cu FC U Craiova 1948

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Atingerea de geniu a lui Ivan Mamut  aruncă în aer lupta la titlu | Sport.ro
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Atingerea de geniu a lui Ivan Mamut aruncă în aer lupta la titlu | Sport.ro

Ce nu s-a văzut la TV în meciul FCSB - CSU Craiova. Are legătură cu  Florinel Coman - Playsport
Ce nu s-a văzut la TV în meciul FCSB - CSU Craiova. Are legătură cu Florinel Coman - Playsport

Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea  derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport
Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport

FCU Craiova, victorie care aduce speranțe pentru play-off. Oltenii au  revenit după ce au fost conduși - Eurosport
FCU Craiova, victorie care aduce speranțe pentru play-off. Oltenii au revenit după ce au fost conduși - Eurosport

FCSB - FCU Craiova 2-2 » Egal bun pentru CFR Cluj pe Arena Națională

Final pe muchie de cuțit pe Arena Națională! S-a terminat FCSB-CSU Craiova.  Egal pentru adversare - Sportbull
Final pe muchie de cuțit pe Arena Națională! S-a terminat FCSB-CSU Craiova. Egal pentru adversare - Sportbull