Home

vertical unic previzualizare cupa ligii angliei avea loc pasionat accelerare

S-au stabilit semifinalele Cupei Ligii Angliei. Meciurile se vor vedea în  direct la Digi Sport. Programul complet
S-au stabilit semifinalele Cupei Ligii Angliei. Meciurile se vor vedea în direct la Digi Sport. Programul complet

Surprize și meciuri dramatice în Cupa Ligii Angliei. Cum s-a încheiat  derby-ul Manchester City - Chelsea
Surprize și meciuri dramatice în Cupa Ligii Angliei. Cum s-a încheiat derby-ul Manchester City - Chelsea

Chelsea - Liverpool 0-0 (10-11 la penalty-uri), finala Cupei Ligii Angliei!  Tuchel și Kepa, neinspirați
Chelsea - Liverpool 0-0 (10-11 la penalty-uri), finala Cupei Ligii Angliei! Tuchel și Kepa, neinspirați

DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de  departajare, cu Chelsea - Eurosport
DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de departajare, cu Chelsea - Eurosport

Programul semifinalelor din Cupa Angliei: City, Chelsea, Arsenal și United  se luptă pentru trofeu - Eurosport
Programul semifinalelor din Cupa Angliei: City, Chelsea, Arsenal și United se luptă pentru trofeu - Eurosport

Manchester United - Newcastle 2-0. ”Diavolii” au câștigat Cupa Ligii Angliei,  primul trofeu după șase ani | Sport.ro
Manchester United - Newcastle 2-0. ”Diavolii” au câștigat Cupa Ligii Angliei, primul trofeu după șase ani | Sport.ro

Cristiano Ronaldo, campion în Cupa Ligii Angliei? În ce condiții ar putea  primi medalia starul portughez | Sport.ro
Cristiano Ronaldo, campion în Cupa Ligii Angliei? În ce condiții ar putea primi medalia starul portughez | Sport.ro

Cupa Ligii Angliei: 5 mari surprize din ultimii 5 ani - Betano Blog

League Cup - Fotbal știri și rezultate - Eurosport

We Love Sport – Cupa Ligii Angliei - din pasiune pentru sport

Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei.  "Cetăţenii" se califică în sferturi după un meci spectaculos. Video -  Fanatik.ro
Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei. "Cetăţenii" se califică în sferturi după un meci spectaculos. Video - Fanatik.ro

Declarația lui Cristiano Ronaldo care a devenit virală după ce Manchester  United a câștigat Cupa Ligii Angliei
Declarația lui Cristiano Ronaldo care a devenit virală după ce Manchester United a câștigat Cupa Ligii Angliei

Surpriză uriaşă în Cupa Ligii Angliei. Southampton a eliminat-o pe  Manchester City şi s-a calificat în semifinale, Nottingham Forest a trecut  şi ea de Wolves
Surpriză uriaşă în Cupa Ligii Angliei. Southampton a eliminat-o pe Manchester City şi s-a calificat în semifinale, Nottingham Forest a trecut şi ea de Wolves

Liverpool a câştigat Cupa Ligii Angliei la... | News.ro

Chelsea a pierdut dramatic Cupa Ligii Angliei

Manchester United - Newcastle 2-0, în finala Cupei Ligii Angliei

Cupa Ligii (Anglia): O finală de vis | Cuvântul Libertăţii

Cupa Ligii Angliei: Newcastle, prima finală după 47 de ani - HotNews.ro

Manchester United a cucerit Cupei Ligii Angliei, primul trofeu după o pauză  de șase ani | adevarul.ro
Manchester United a cucerit Cupei Ligii Angliei, primul trofeu după o pauză de șase ani | adevarul.ro

Cupa Ligii (Anglia): Everton şi Watford eliminate | Cuvântul Libertăţii

Fulham, eliminată din Cupa Ligii Angliei de o echipă din Liga 4!