Home

Detaliat spinos Cantitate cupa romaniei dinamo dinamo 2 ton Sportiv Presupunere

Unirea Slobozia - Dinamo 3-3, în etapa a 3-a a grupelor Cupei României  Betano. „Câinii”, egalați de la 0-3, trei oameni în minus și penalty ratat!  Video - Fanatik.ro
Unirea Slobozia - Dinamo 3-3, în etapa a 3-a a grupelor Cupei României Betano. „Câinii”, egalați de la 0-3, trei oameni în minus și penalty ratat! Video - Fanatik.ro

Steaua - Dinamo 2-2! Echipa lui Rednic s-a calificat în finala Cupei  României
Steaua - Dinamo 2-2! Echipa lui Rednic s-a calificat în finala Cupei României

Vlad Achim, discurs dur după remiza cu Dinamo din Cupa României

Steaua-Dinamo 2-1 (cupa Romaniei) - YouTube

Video | Dinamo – Sepsi 2-3. Spectacol total cu goluri superbe și două  autogoluri
Video | Dinamo – Sepsi 2-3. Spectacol total cu goluri superbe și două autogoluri

Dinamo - Sepsi OSK Sf. Gheorghe 2-3, Cupa României. Cinci goluri în primul  meci de fotbal jucat pe ”Arcul de Triumf” - Playsport
Dinamo - Sepsi OSK Sf. Gheorghe 2-3, Cupa României. Cinci goluri în primul meci de fotbal jucat pe ”Arcul de Triumf” - Playsport

Cainii la steaua - Dinamo 2-2 in Cupa Romaniei - YouTube

CUPA ROMÂNIEI. Unirea Slobozia vs Dinamo București se joacă la Buzău –  Dinamo 1948 București
CUPA ROMÂNIEI. Unirea Slobozia vs Dinamo București se joacă la Buzău – Dinamo 1948 București

CUPA ROMÂNIEI | Dinamo - Sepsi OSK 2-3 | Victorie pentru oaspeți pe Arcul  de Triumf! „Câinii” s-au trezit pe final | Sport.ro
CUPA ROMÂNIEI | Dinamo - Sepsi OSK 2-3 | Victorie pentru oaspeți pe Arcul de Triumf! „Câinii” s-au trezit pe final | Sport.ro

Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în  sferturile de finală - Eurosport
Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în sferturile de finală - Eurosport

Duel șoc în Cupa României: Dinamo - FCSB » „Derby de România”, de 2 ori  într-o săptămână
Duel șoc în Cupa României: Dinamo - FCSB » „Derby de România”, de 2 ori într-o săptămână

Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după  un meci mare! – Evenimentul Zilei
Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după un meci mare! – Evenimentul Zilei

Finala Cupei României: Dinamo – CFR Cluj 2-2, 4-5 după penalty-uri | Cupa  României
Finala Cupei României: Dinamo – CFR Cluj 2-2, 4-5 după penalty-uri | Cupa României

Dinamo - Sepsi 2-3, în etapa 2 din grupele Cupei României Betano. „Câinii”,  debut trist pe „Arcul de Triumf”. Video - Fanatik.ro
Dinamo - Sepsi 2-3, în etapa 2 din grupele Cupei României Betano. „Câinii”, debut trist pe „Arcul de Triumf”. Video - Fanatik.ro

Video | Cum a pierdut Dinamo calificarea în finala Cupei. Mihai a ratat de  două ori de la 11 metri, de ce s-a repetat lovitura
Video | Cum a pierdut Dinamo calificarea în finala Cupei. Mihai a ratat de două ori de la 11 metri, de ce s-a repetat lovitura

Cupa României la fotbal: CSA Steaua, Dinamo şi... | News.ro

1998 🏆 🇱🇻𝐑𝐀𝐏𝐈𝐃 - 🇦🇹Dinamo 2️⃣-1️⃣ | 🎬#ISTORIE 📆25.03.1998 🏆CUPA  ROMÂNIEI 🇱🇻ÎN URMĂ CU 2️⃣3️⃣ DE ANI, RAPIDUL ÎNVINGEA PENTRU A TREIA OARĂ  ÎN ACEL SEZON DINAMO ȘI SE CALIFICA ÎN FINALA...
1998 🏆 🇱🇻𝐑𝐀𝐏𝐈𝐃 - 🇦🇹Dinamo 2️⃣-1️⃣ | 🎬#ISTORIE 📆25.03.1998 🏆CUPA ROMÂNIEI 🇱🇻ÎN URMĂ CU 2️⃣3️⃣ DE ANI, RAPIDUL ÎNVINGEA PENTRU A TREIA OARĂ ÎN ACEL SEZON DINAMO ȘI SE CALIFICA ÎN FINALA...

Tabloul sferturilor de finală, calendar și clasamente finale în grupe! | Cupa  României
Tabloul sferturilor de finală, calendar și clasamente finale în grupe! | Cupa României

DINAMO a învins RAPID, scor 1-0, şi a câştigat CUPA ROMÂNIEI - GALERIE FOTO

FOTO Pandurii - Dinamo 2-3 » "Cîinii" i-au scos pe gorjeni și din Cupa  României, după un gol în minutul 90
FOTO Pandurii - Dinamo 2-3 » "Cîinii" i-au scos pe gorjeni și din Cupa României, după un gol în minutul 90

Video | Dinamo – FC Argeș 1-2. ”Câinii”, eliminați din Cupă, după remontada  elevilor lui Prepeliță
Video | Dinamo – FC Argeș 1-2. ”Câinii”, eliminați din Cupă, după remontada elevilor lui Prepeliță