Home

neutru tunde echilibrat handbal feminin finala mica Forja conjuncție Apărea

Finala mică - Citeste toate articolele despre Finala mică

România și-a aflat adversara din finala mică a Campionatului European de handbal  feminin, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro
România și-a aflat adversara din finala mică a Campionatului European de handbal feminin, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

Romania, pe 4 la Campionatul European de handbal feminin. "Tricolorele" au  intrat pe teren resemnate in finala mica, iar revenirea de pe final nu a  contat | Brasov | Ziare.com
Romania, pe 4 la Campionatul European de handbal feminin. "Tricolorele" au intrat pe teren resemnate in finala mica, iar revenirea de pe final nu a contat | Brasov | Ziare.com

EHF European League: Minaur Baia Mare, înfrângere la aruncările de la 7  metri în finala mică a competiției - HotNews.ro
EHF European League: Minaur Baia Mare, înfrângere la aruncările de la 7 metri în finala mică a competiției - HotNews.ro

Gloria Buzău a învins CSM București în finala Cupei României la handbal  feminin! Surpriză a fost
Gloria Buzău a învins CSM București în finala Cupei României la handbal feminin! Surpriză a fost

Ce finală de senzație la Campionatul European de handbal feminin

Surpriză uriașă în finala mică a Campionatului European de handbal -  spotmedia.ro
Surpriză uriașă în finala mică a Campionatului European de handbal - spotmedia.ro

VIDEO Surpriză mare în finala mică a Campionatului European de handbal  feminin - HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare în finala mică a Campionatului European de handbal feminin - HotNews.ro

Handbal feminin: CM 2017. Rezultat finala mică | DCNews

Norvegia - Danemarca 27-25. Răsturnare spectaculoasă în marea finală a  Europeanului: conduse tot meciul, au întors pe final!
Norvegia - Danemarca 27-25. Răsturnare spectaculoasă în marea finală a Europeanului: conduse tot meciul, au întors pe final!

Minaur Baia Mare a pierdut finala mică din European League la handbal  feminin!
Minaur Baia Mare a pierdut finala mică din European League la handbal feminin!

Danemarca, „bronz” la Campionatul Mondial de handbal feminin. A învins ţara  gazdă în finala mică | adevarul.ro
Danemarca, „bronz” la Campionatul Mondial de handbal feminin. A învins ţara gazdă în finala mică | adevarul.ro

Handbal Feminin - 🏆🇷🇴 #CupaRomâniei 🥉 Finala mică: Măgura Cisnădie 🆚  Rapid 23-22 (8-9) 📸: Dan Potor ⚽ Blazevic 7 (1), Gjeorgjievska 5,  Abed-Kader 4, Radojevic 3, Neagu 3 (2 din 7m), Ianăși 1. ⚽ Buceschi 7 (3  din 7m), Korsos 4, Badea 3 ...
Handbal Feminin - 🏆🇷🇴 #CupaRomâniei 🥉 Finala mică: Măgura Cisnădie 🆚 Rapid 23-22 (8-9) 📸: Dan Potor ⚽ Blazevic 7 (1), Gjeorgjievska 5, Abed-Kader 4, Radojevic 3, Neagu 3 (2 din 7m), Ianăși 1. ⚽ Buceschi 7 (3 din 7m), Korsos 4, Badea 3 ...

România a luptat eroic, dar minutul 70 a fost al Norvegiei! Tricolorele vor  juca în finala
România a luptat eroic, dar minutul 70 a fost al Norvegiei! Tricolorele vor juca în finala

Naționala României a pierdut finala mică a Campionatului European de handbal

Romania a castigat medalia de bronz la Campionatul European de handbal  feminin - Ştiri de Cluj
Romania a castigat medalia de bronz la Campionatul European de handbal feminin - Ştiri de Cluj

Surpriză uriașă în finala mică a Campionatului European de handbal feminin

Handbal feminin: CSM Bucureşti a câştigat finala mică a Ligii Campionilor,  31-30 cu Rostov | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti a câştigat finala mică a Ligii Campionilor, 31-30 cu Rostov | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Handbal feminin: Minaur a pierdut finala mică a EHF European League  la aruncările de la 7 metri | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Handbal feminin: Minaur a pierdut finala mică a EHF European League la aruncările de la 7 metri | AGERPRES • Actualizează lumea.

Muntenegru - Franța, live de la 18:45, în finala mică a Campionatului  European de Handbal Deminin
Muntenegru - Franța, live de la 18:45, în finala mică a Campionatului European de Handbal Deminin

EHF Euro 2022 | Muntenegru câștigă medalia de bronz la Campionatul  European, în finala mică, cu Franța - Eurosport
EHF Euro 2022 | Muntenegru câștigă medalia de bronz la Campionatul European, în finala mică, cu Franța - Eurosport

Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar  obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!
Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!

Handbal Feminin - 💥 Programul din acest weekend💥 ▪️Sâmbătă, 29 mai: 11:00 Finala  mică la U19 (FRH TV) 13:30 Finala mare la U19 (FRH TV) 16:15 Győr 🇭🇺 vs.  Brest 🇨🇵 17:00
Handbal Feminin - 💥 Programul din acest weekend💥 ▪️Sâmbătă, 29 mai: 11:00 Finala mică la U19 (FRH TV) 13:30 Finala mare la U19 (FRH TV) 16:15 Győr 🇭🇺 vs. Brest 🇨🇵 17:00

Finala mică dintre România și Olanda la Europenele de handbal. Meci pentru  o medalie de bronz
Finala mică dintre România și Olanda la Europenele de handbal. Meci pentru o medalie de bronz