Home

egoul indolență viziune lupte greco romane Dispus Specializati educaţie

Lugojenii, cei mai buni din țară la lupte greco-romane! CSM a câștigat Cupa  României, la seniori – Lugojeanul.ro
Lugojenii, cei mai buni din țară la lupte greco-romane! CSM a câștigat Cupa României, la seniori – Lugojeanul.ro

Lupte greco-romane/ CE U23: Vasile Cojoc, învins în finala pentru bronz -  Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!
Lupte greco-romane/ CE U23: Vasile Cojoc, învins în finala pentru bronz - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

Şcoala suceveană de lupte greco-romane şi-a demonstrat din nou valoarea |  Suceava News Online
Şcoala suceveană de lupte greco-romane şi-a demonstrat din nou valoarea | Suceava News Online

România, Campioană Balcanică supremă! Echipele României au obținut Locul 1  în clasamentul pe Echipe, la toate cele trei stiluri: Lupte Greco-romane,  Lupte Feminine și Lupte Libere!
România, Campioană Balcanică supremă! Echipele României au obținut Locul 1 în clasamentul pe Echipe, la toate cele trei stiluri: Lupte Greco-romane, Lupte Feminine și Lupte Libere!

Un român este campion european la lupte greco-romane!

O nouă etapă a campionatului interjudețean de lupte greco-romane, o nouă  salbă de medalii pentru sportivii giurgiuveni (GALERIE FOTO) - Eveniment GR
O nouă etapă a campionatului interjudețean de lupte greco-romane, o nouă salbă de medalii pentru sportivii giurgiuveni (GALERIE FOTO) - Eveniment GR

Lupte greco-romane - Wikipedia

Jocurile Olimpice - Alexuc Ciurariu a pierdut la lupte greco-romane  categoria 130 kg cu Mijain Lopez - Lupte video - Eurosport
Jocurile Olimpice - Alexuc Ciurariu a pierdut la lupte greco-romane categoria 130 kg cu Mijain Lopez - Lupte video - Eurosport

Caraimanul Buşteni, pe „harta campionilor” la greco-romane! – Ziarul Prahova

O invenţie pe zi: LUPTELE GRECO-ROMANE | Doza de bine

Participare impresionantă la prima ediție a turneului de Lupte Greco Romane,  “Memorialul Tache Moșescu”, desfășurat la Medgidia
Participare impresionantă la prima ediție a turneului de Lupte Greco Romane, “Memorialul Tache Moșescu”, desfășurat la Medgidia

Victor Ciobanu a devenit campion mondial la lupte greco-romane. Moldoveanul  a câștigat medalia de aur - #diez
Victor Ciobanu a devenit campion mondial la lupte greco-romane. Moldoveanul a câștigat medalia de aur - #diez

Centrul Olimpic Lupte Greco Romane - Virgil MUNTEANU Data de nastere :  10.07.1988 Oras Natal : Drobeta Turnu-Severin Component al centrului  olimpic Participant la Jocurile Olimpice Beijing 2008 Medaliat cu Bronz la
Centrul Olimpic Lupte Greco Romane - Virgil MUNTEANU Data de nastere : 10.07.1988 Oras Natal : Drobeta Turnu-Severin Component al centrului olimpic Participant la Jocurile Olimpice Beijing 2008 Medaliat cu Bronz la

lupte greco-romane - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
lupte greco-romane - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

PERFORMANȚĂ. 15 sportivi de la LPS Botoșani s-au calificat la turneul final  la lupte greco-romane | Realitatea de Botoșani
PERFORMANȚĂ. 15 sportivi de la LPS Botoșani s-au calificat la turneul final la lupte greco-romane | Realitatea de Botoșani

BUCURESTI - LUPTE GRECO ROMANE - TURNEUL INTERNATIONAL DE JUNIORI DUMITRU  PIRVULESCU SI VASILE IORGA - 04 - 06 IUN 2021 - Inquam Photos
BUCURESTI - LUPTE GRECO ROMANE - TURNEUL INTERNATIONAL DE JUNIORI DUMITRU PIRVULESCU SI VASILE IORGA - 04 - 06 IUN 2021 - Inquam Photos

Lupte greco-romane - Clubul Sportiv Chimia Râmnicu Vâlcea

Un nou titlu de campion european pentru luptătorul Alexandrin Guţu

Alin Alexuc, medalie de bronz la Mondialul de lupte greco-romane -  Onlinesport.ro
Alin Alexuc, medalie de bronz la Mondialul de lupte greco-romane - Onlinesport.ro

Medalii naționale pentru juniorii CS Botoșani la lupte greco-romane -  Monitorul de Botoșani
Medalii naționale pentru juniorii CS Botoșani la lupte greco-romane - Monitorul de Botoșani