Home

profund balon Cale meci cupa Costume Stabilițivă temperament

Messi spune că finala de duminică va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială  | Digi24
Messi spune că finala de duminică va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială | Digi24

A început faza Play-off-ului Cupei României

CUPA MONDIALĂ. Ecuador a câștigat cu 2-0 meciul inaugural cu Qatar

VIDEO | Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu cartonaşe  roşii. Ambele echipe din Cluj, în sferturi. FC Argeş - Universitatea  Craiova 2-1, Hermannstadt - Chindia 4-1
VIDEO | Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu cartonaşe roşii. Ambele echipe din Cluj, în sferturi. FC Argeş - Universitatea Craiova 2-1, Hermannstadt - Chindia 4-1

CUPA ROMÂNIEI // VIDEO+FOTO Dinamo și FCSB joacă azi în ultimele meciuri  din optimile Cupei României » Toate echipele calificate în sferturi
CUPA ROMÂNIEI // VIDEO+FOTO Dinamo și FCSB joacă azi în ultimele meciuri din optimile Cupei României » Toate echipele calificate în sferturi

Messi a anunţat că duminică va fi ultimul său meci la o Cupă

Un fotbalist de la Cupa Mondială are cea mai mare medie a notelor la meciuri.  El poate fi detronat | adevarul.ro
Un fotbalist de la Cupa Mondială are cea mai mare medie a notelor la meciuri. El poate fi detronat | adevarul.ro

Începe Cupa Mondială la fotbal! Primul meci, duminică! - Caon.ro

Mane nu va juca în primul meci de la Cupa Mondială | Flashscore.ro

FCSB renunță definitiv la Cupa României! Cum va aborda meciul cu FC  Botoșani, deși e obligată să câștige - Eurosport
FCSB renunță definitiv la Cupa României! Cum va aborda meciul cu FC Botoșani, deși e obligată să câștige - Eurosport

LIVEBLOG | Qatar – Ecuador 0-2, în meciul de deschidere de la Cupa  Mondială! Enner Valencia, eroul sud-americanilor - Eurosport
LIVEBLOG | Qatar – Ecuador 0-2, în meciul de deschidere de la Cupa Mondială! Enner Valencia, eroul sud-americanilor - Eurosport

Cupa României Betano, etapa 3: Botoșani - FCSB 0-2 (Meci integral) | FRF TV  - România vede fotbal
Cupa României Betano, etapa 3: Botoșani - FCSB 0-2 (Meci integral) | FRF TV - România vede fotbal

CUPA ROMÂNIEI | Oțelul Galați - FCSB 0-0. Ratări uriașe de ambele părți.  Meciul a fost întrerupt din cauza gazelor lacrimogene | Sport.ro
CUPA ROMÂNIEI | Oțelul Galați - FCSB 0-0. Ratări uriașe de ambele părți. Meciul a fost întrerupt din cauza gazelor lacrimogene | Sport.ro

Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a  grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24
Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24

O nouă bombă la Cupa Mondială 2022! Germania, umilită la debut. Meci cu  scandal și proteste în fața Japoniei / Foto - Sportbull
O nouă bombă la Cupa Mondială 2022! Germania, umilită la debut. Meci cu scandal și proteste în fața Japoniei / Foto - Sportbull

Messi a anunţat că finala va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială |  Informaţia Zilei
Messi a anunţat că finala va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială | Informaţia Zilei

Se știe și ultima națională care merge în Qatar, după un meci cu scandal!  Cum arată grupele Cupei Mondiale | Sport.ro
Se știe și ultima națională care merge în Qatar, după un meci cu scandal! Cum arată grupele Cupei Mondiale | Sport.ro

S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total  la Cupa Mondială și motivul situației
S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total la Cupa Mondială și motivul situației

FIFA a anunțat meciul care a stârnit cel mai mare interes la Cupa Mondială  2022
FIFA a anunțat meciul care a stârnit cel mai mare interes la Cupa Mondială 2022

CUPA ROMÂNIEI BETANO | Tabloul complet al Turului 2, avem 27 de meciuri  decisive! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI BETANO | Tabloul complet al Turului 2, avem 27 de meciuri decisive! | Federația Română de Fotbal

FRF a stabilit programul pentru meciurile din play-off-ul Cupei României »  Când joacă Dinamo, CSA Steaua, Rapid și FCU Craiova
FRF a stabilit programul pentru meciurile din play-off-ul Cupei României » Când joacă Dinamo, CSA Steaua, Rapid și FCU Craiova

Lionel Messi, anunț trist înainte de finala Cupei Mondiale: ”Duminică va fi  ultimul meci pentru mine” - Fanatik.ro
Lionel Messi, anunț trist înainte de finala Cupei Mondiale: ”Duminică va fi ultimul meci pentru mine” - Fanatik.ro

Cum arată tabloul cu primele meciuri din optimile de finală de la Cupa  Mondială din Qatar - Playsport
Cum arată tabloul cu primele meciuri din optimile de finală de la Cupa Mondială din Qatar - Playsport

Cupa Mondială 2022, finala | Argentina - Franța 2-2, 3-3 d.p., 4-2 la  penalty-uri. Messi e noul "D10s", după un meci istoric
Cupa Mondială 2022, finala | Argentina - Franța 2-2, 3-3 d.p., 4-2 la penalty-uri. Messi e noul "D10s", după un meci istoric

Lionel Messi confirmă că finala din Qatar va fi ultimul său meci de Cupă  Mondială
Lionel Messi confirmă că finala din Qatar va fi ultimul său meci de Cupă Mondială

Un ultim meci în Cupă: Care sunt șansele de a merge mai departe - Dinamo1948