TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget  Liber
Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

FOTO Simona Halep, învinsă în finală la Roma » Românca ratează ocazia de a  reveni pe podiumul mondial + Prima reacție de după meci
FOTO Simona Halep, învinsă în finală la Roma » Românca ratează ocazia de a reveni pe podiumul mondial + Prima reacție de după meci

Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Stiri despre premii financiare Roma | Sport.ro

WTA Roma: Iga Swiatek, în finală - Demonstrație de forță cu Aryna Sabalenka  - HotNews.ro
WTA Roma: Iga Swiatek, în finală - Demonstrație de forță cu Aryna Sabalenka - HotNews.ro

Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la  jocul româncei - Eurosport
Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la jocul româncei - Eurosport

Tenis: Angelique Kerber, adversara Simonei Halep în turul al doilea la Roma  (WTA)
Tenis: Angelique Kerber, adversara Simonei Halep în turul al doilea la Roma (WTA)

Tenis / Gabriela Ruse, abandon în turul decisiv al calificărilor în turneul  WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber
Tenis / Gabriela Ruse, abandon în turul decisiv al calificărilor în turneul WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

Tenis: Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Roma |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Premiile financiare acordate la Australian Open 2023: cine sunt favoriții  la câștigarea trofeelor | Sport.ro
Premiile financiare acordate la Australian Open 2023: cine sunt favoriții la câștigarea trofeelor | Sport.ro

A fost Simona Halep victima sexismului de la WTA Roma? Acuzații grave la  adresa organizatorilor
A fost Simona Halep victima sexismului de la WTA Roma? Acuzații grave la adresa organizatorilor

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de  finală de la WTA Roma
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală de la WTA Roma

România are 17 sportivi la startul Marelui Premiu de la Wimbledon | DCNews

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa  în Italia
Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa în Italia

premii Italian Open 2022 - Stiri - spotmedia.ro

Halep câștigă și merge în sferturi la Roma. Simona a învins-o în două  seturi pe Yastremska - Stirileprotv.ro
Halep câștigă și merge în sferturi la Roma. Simona a învins-o în două seturi pe Yastremska - Stirileprotv.ro

Tenis: Simona Halep, calificată în semifinalele turneului WTA de la Roma,  după abandonul Iuliei Putințeva
Tenis: Simona Halep, calificată în semifinalele turneului WTA de la Roma, după abandonul Iuliei Putințeva

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Simona Halep și-ar putea lua revanșa de la Maria Sharapova

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Roma

Acuzați de misoginism de fanii Simonei Halep, organizatorii de la Roma  lovesc din nou! Diferență uriașă
Acuzați de misoginism de fanii Simonei Halep, organizatorii de la Roma lovesc din nou! Diferență uriașă

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri