Home

Cuplu comporta Agricultură roma halep Consistent Propunere alternativă Rămâne

Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul  ajutată de staff-ul medical | Digi24
Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul ajutată de staff-ul medical | Digi24

Cât de gravă este accidentarea - Simona Halep, primele detalii după  abandonul de la Roma - HotNews.ro
Cât de gravă este accidentarea - Simona Halep, primele detalii după abandonul de la Roma - HotNews.ro

Talentat pepene fructe simona halep la tenis la roma clamă Contractant  perioadă
Talentat pepene fructe simona halep la tenis la roma clamă Contractant perioadă

WTA Roma: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză  pentru Roland Garros - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză pentru Roland Garros - Fanatik.ro

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma

Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la  jocul româncei - Eurosport
Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la jocul româncei - Eurosport

Simona Halep debutează marți la turneul de la Roma! Ora de start a meciului  de la Foro Italico - Eurosport
Simona Halep debutează marți la turneul de la Roma! Ora de start a meciului de la Foro Italico - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Saltul făcut de Simona Halep în clasamentul WTA, după victoria cu Alize  Cornet la Roma
Saltul făcut de Simona Halep în clasamentul WTA, după victoria cu Alize Cornet la Roma

VIDEO) Simona Halep, ridicând trofeul de la Roma!

Simona Halep e în semifinalele turneului de la Roma! Yulia Putintseva s-a  retras în setul doi
Simona Halep e în semifinalele turneului de la Roma! Yulia Putintseva s-a retras în setul doi

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras  in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro
SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro

Simona Halep a făcut gluma zilei la Roma. Toți jurnaliștii au izbucnit în  râs - Playtech Știri
Simona Halep a făcut gluma zilei la Roma. Toți jurnaliștii au izbucnit în râs - Playtech Știri

Detalii despre accidentarea suferită de Simona Halep la Roma, de la Daniel  Dobre: ”Mai mult ca sigur că nu va juca la Paris” - spotmedia.ro
Detalii despre accidentarea suferită de Simona Halep la Roma, de la Daniel Dobre: ”Mai mult ca sigur că nu va juca la Paris” - spotmedia.ro

Simona Halep s-a calificat în turul secund de la Roma

Simona Halep câștigă Turneul de la Roma : Europa FM

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse  a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24
Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24

Simona Halep se califică în finala de la Roma după o victorie superbă cu  Garbine Muguruza - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în finala de la Roma după o victorie superbă cu Garbine Muguruza - spotmedia.ro

Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine?  La Roma sau Madrid?" - Eurosport
Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine? La Roma sau Madrid?" - Eurosport

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a  câștigat turneul de la Roma
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma